מיטות זוגיות לצעירים XL BED

מה שמגיע להורים שלכם מגיע גם לכם! גוד נייט יודעת שבשבילכם הגיע זמן האקסטרה לארג’: גם אתם זקוקים למיטה מפנקת בגודל זוגי עם כל הספייס שצריך בשביל לחלום, להתחבר, להתמסר, להתכרבל וכן… מדי פעם גם לישון!

מציג את כל התוצאות בסך הכל 3

גוד נייט מציגה בפניכם את סדרת XL, מיטה זוגית לצעירים, המצטיינת בעיצוב צעיר ועדכני, בנוחות, בבריאות ובאיכות. בסדרת XL Bed שלושה דגמים: סורפרייז, קאונט דאון ודוגרי. שני הדגמים הראשונים קיימים הן ברוחב של מיטה וחצי (1.20 מ’) והן ברוחב של מיטה זוגית (1.40 מ’). אורך כל הדגמים הוא 2 מ’, כך שאפשר בהחלט להתמתח בנוחות ולהמשיך לצמוח לגובה.

כל מיטות ה-XL, מיטות זוגיות לצעירים, מאפשרות העלאה והורדה של איזור המיטה וכוללות “גב” – ראש מיטה המפריד בין המיטה לבין הקיר. כמו כן הן כוללות ארגז מצעים מרווח. הדגם דוגרי הוא פיתוח חדשני אשר כולל בנוסף לארגז המצעים גם מיטה נוספת לאירוח, אשר נמצאת מתחת למיטה הרגילה ונמשכת מעלה במנגנון “קל על”.

כל דגמי ה-XL כוללים מזרנים עם “המרכז הבריאותי” השומר על עמוד השדרה, ומונע את שקיעתו בשליש האמצעי של המיטה, שם נמצא מרכז הכובד של גופנו. “המרכז הבריאותי” שבמרכז המזרון כולל מסגרת ריבועית הבנויה מתערובת מתכות גמישה ותוחמת את קפיצי מרכז המיטה. כך הגב ועמוד השדרה זוכים לתמיכה מקסימלית משך כל שעות השינה (ויש הרבה כאלה).

לכל דגמי המיטה הזוגית לצעירים ניתן להוסיף מערכת “Up & Down” חשמלית המאפשרת הרמה והורדה של אזור הגב והראש בלחיצת כפתור. כמו בכל דגמי גוד נייט, מנגנון ה-Safe Sleep מאפשר שינה רגועה ובטוחה, משום שהוא מנטרל את המנגנון החשמלי כאשר הוא מזהה כי אין פעילות. כך, זרם החשמל במיטה מנותק אוטומטית והקרינה האלקטרומגנטית יורדת לאפס.

השינה העמוקה והבריאה חשובה במיוחד לאורח החיים הקדחתני והמטורף של הצעירים. לכן חשוב כל כך כי XL מספקת לכם את כל התנאים, ובגדול!

מנגנון Safe Sleep במיטות וחצי XL BED מאפשר שינה רגועה ובטוחה ומנתק באופן אוטומטי את זרם החשמל במיטה, וכך יורדת הקרינה האלקטרומגנטית ל-0.

3
popup-image popup-image