אודות

רשת גוד נייט היא מהרשתות המובילות בישראל למוצרי שינה. למעשה, אנו מוכרים הרבה יותר ממזרנים, ספות וכורסאות – אנו מציעים לכם שנת לילה טובה, במחירים מצוינים.
הנוסחה של גוד נייט לשינה טובה מכילה מותגים מובילים, מערך של מומחים אדיבים ושלל מבצעים מפתיעים. כל אלה יאפשרו לכם למצוא את המוצרים הטובים והמתאימים ביותר עבורכם, במחירים האטרקטיביים ביותר. הנוסחה שלנו לשנת לילה טובה תאפשר לכם לעצום עיניים ולהרדם בלילה בנוחות, ברגיעה ובידיעה שביצעתם עסקה טובה.


כיום תמצאו בישראל 8 סניפים של רשת גוד נייט, הפרושים לאורכה ולרוחבה של הארץ
אם אין בקרבתכם סניף של גוד נייט, ככל הנראה שבקרוב יהיה. הפריסה והגודל לא רק מרמזים על קהל לקוחות מרוצה ונאמן, אלא גם מאפשרים לנו להציע לכם הטבות ייחודיות, הנחות גדולות ומגוון מוצרים.
בגוד נייט תמצאו את מגוון המותגים אשר מלווים את שנתם של לקוחות מרוצים ברחבי ישראל. אצלנו תמצאו מותגים כגון עמינח , קינג קויל, ספפה, מיטה וחצי, סרטה, וכמובן – מותג הבית ראדיסון .
עובדי רשת גוד נייט נבחרים בקפידה על מנת שיוכלו ללוות, לייעץ ולהתאים לכל לקוח את המוצרים שיתאימו לצרכיו האישיים, תוך שמירה על מסגרת התקציב המתוכננת. העובדים שלנו ישמחו לייעץ, להסביר ולהוביל אתכם אל המוצר שמתאים בדיוק ללילה שלכם.

מה מיוחד ברשת גוד נייט:


שיטת “שלם וקח” ייחודית חוסכת המתנה מייגעת
תקופת ניסיון של עד 90 יום תאפשר לכם לבדוק את נוחות המזרנים
מגוון רחב של המותגים המובילים בארץ ובעולם, תחת קורת גג אחת
מחירים מפתיעים ומבצעים אטרקטיביים הופכים כל כניסה לחנות לחוויית קניה

יש לכם שאלה? נשמח להיות בקשר