מיטה וחצי רדיסון

מיטה וחצי איכותית וטובה משלבת בין עיצוב אטרקטיבי ומפרט איכותי ונוח. אחרי הכל, בני נוער נמצאים בגדילה וצמיחה מתמדת, ומיטה טובה בעלת מזרון ארגונומי ומרכז בריאותי היא בעלת חשיבות עליונה כדי לתמוך בעמוד השדרה ולווסת לחצים. אך מאחר שגיל ההתבגרות מביא עימו גם רגישות רבה לאופנה וטרנדים, חשוב באותה מידה שהמיטה המיועדת לנוער תהיה אופנתית, מעוצבת ובצבעים יפים. בגוד נייט תמצאו מיטות וחצי יפות, אופנתיות ובריאותיות שימצאו חן בעיני הילדים וכן בעיני ההורים. גוד נייט מציעה לכם מגוון עצום של מיטות וחצי לנוער הבנויות בטכנולוגיה מתקדמת. כאן תוכלו למצוא מיטות וחצי במידות שונות ובשלל צבעים, גוונים ועיצובים המותאמים למגוון גילאים שונים.

לא נמצאו תוצאות

מיטה וחצי RADISON

(0 ביקורות)
החל מ- מחיר נוכחי ₪2790
לרכישה
(0 ביקורות)
החל מ- מחיר נוכחי ₪3291
לרכישה
(0 ביקורות)
החל מ- מחיר נוכחי ₪2290
לרכישה

מיטה וחצי RADISON GOLD

(0 ביקורות)
החל מ- מחיר נוכחי ₪4490
לרכישה
(0 ביקורות)
החל מ- מחיר נוכחי ₪4590
לרכישה

מיטה וחצי XL BED RADISON

(0 ביקורות)
החל מ- מחיר נוכחי ₪4490
לרכישה
(0 ביקורות)
החל מ- מחיר נוכחי ₪4590
לרכישה
(0 ביקורות)
החל מ- מחיר נוכחי ₪3790
לרכישה
(0 ביקורות)
החל מ- מחיר נוכחי ₪4390
לרכישה

כל מה שצריך לדעת על מיטה וחצי לנוער

תחת מותג הבית של גוד נייט, “ראדיסון”, תגלו דגמים בלעדיים, ביניהם מיטות נוער בעיצובים ייחודים, במגוון בדים מרהיבים ושלדי מתכת או עץ, לבחירתכם. בנוסף, תוכלו למצוא בגוד נייט את “מיטה וחצי”, המיטה המועדפת על בני נוער בני 12 ומעלה, שממדיה נעים בין רוחב 1.00 מ’ ל-1.40 מ’, וכן את “ספפה”, המיטה המומלצת לילדים בגילאים שבין 4 ל-11. “ספפה” כוללת בתחתיתה מיטה נוספת הנפתחת כלפי מעלה במנגנון שמכונה בשפה המקצועית “קל על”, המאפשרת אירוח חברים קלה וספונטנית. מיטות הנוער כגון מיטה וחצי לנוער מאפשרות במהלך היום מרחב נוח ונעים לילדים לישיבה, רביצה, לימוד, צפייה בטלוויזיה, אירוח וכמובן, גם שינה.

לכיוונון מיטות הנוער, ניתן לבחור מערכת המבוססת על מנגנון חשמלי, פניאומטי או הידראולי. כמו בכל המיטות החשמליות של גוד נייט, גם כאן במנגנון החשמלי משולב מנגנון Safe Sleep כדי לאפשר שינה רגועה ובטוחה. המנגנון מנטרל שדות מגנטיים מסביבת השינה ומנתק מיידית את זרם החשמל ברגע שהוא מזהה חוסר פעילות. Safe Sleep מוריד את החשמל האלקטרו מגנטי בסביבת המיטה לאפס ואינו מעביר זרם כל עוד אין לחיצה נוספת על השלט של המיטה.

מנגנון Safe Sleep במיטות נוער ומיטות וחצי של עמינח מאפשר שינה רגועה ובטוחה ומנתק באופן אוטומטי את זרם החשמל במיטה, וכך יורדת הקרינה האלקטרומגנטית ל-0.