ספה נפתחת למיטה

מגוון ספות נפתחות בשלל עיצובים

כל אחד מאיתנו מוצא את עצמו פתאום במצב שבו חברים או בני משפחה מבקשים להגיע להתארח ואף ללון. לצד הרצון הגדול לארח אנשים קרובים עולה תמיד השאלה, היכן להלין אותם? החיים המודרניים בערים לרוב אינם משאירים מרחב גדול בבתים לאירוח – חדר ייעודי עם מיטה ערוכה ומוכנה. מה הפתרון לכך? כמובן, ספות נפתחות למיטה. בגוד נייט, אנו מציעים לכם ספות אשר נפתחות למיטת יחיד או למיטה זוגית בתוך שניות. המדובר בפתרון מעשי מושלם המאפשר לכם ליהנות מספה נוחה בכל ימות השנה, ולאפשר לכל דכפין לבוא להתארח בקלות ובנוחות. בזכות המרכז הבריאותי והמזרון האורתופדי של הספה הנפתחת, יזכו האורחים שלכם לשינה בריאה ומתוקה.

לא נמצאו תוצאות

ספות SILVER ספר

(0 ביקורות)
החל מ- מחיר נוכחי אחרי הנחה₪3190 מחיר קודם₪4340
לרכישה
(0 ביקורות)
החל מ- מחיר נוכחי אחרי הנחה₪3190 מחיר קודם₪4340
לרכישה
(0 ביקורות)
החל מ- מחיר נוכחי אחרי הנחה₪3490 מחיר קודם₪4740
לרכישה

ספות RADISON זויתן

(0 ביקורות)
החל מ- מחיר נוכחי אחרי הנחה₪3390 מחיר קודם₪4390
לרכישה

ספות RADISON פתרונות אירוח

(0 ביקורות)
מחיר נוכחי אחרי הנחה₪2490 מחיר קודם₪2990
לרכישה
(0 ביקורות)
החל מ- מחיר נוכחי אחרי הנחה₪4980 מחיר קודם₪5900
לרכישה
(0 ביקורות)
מחיר נוכחי אחרי הנחה₪2790 מחיר קודם₪3290
לרכישה
(0 ביקורות)
החל מ- מחיר נוכחי אחרי הנחה₪4060 מחיר קודם₪4560
לרכישה

בחירת ספה נפתחת למיטה

כדי לבחור ספה נפתחת למיטה בגוד נייט, כדאי לבוא ולהתרשם ממגוון הדגמים. דגמי הספות שלנו כוללים ספות נפתחות למיטה ללא ידיות, ספות עם ידיות עץ או ידיות מרופדות. ישנן ספות בעלות כיסויים נשלפים, לניקוי קל, וכאלה הכוללות משטחים אורתופדיים.

חשוב לדעת מה הצרכים שלכם ומה גודל החלל העומד לרשותכם. קחו בחשבון כי ספה נפתחת למיטה במצבה הפתוח עשויה להכפיל את עומקה וחשוב להיערך לכך. לאחר מכן, תוכלו לבחור כורסה נפתחת או לחלופין ספה נפתחת למיטה, ואף בין כורסה חד מושבית, אשר נפתחת למיטת יחיד, לבין כורסה דו מושבות, אשר נפתחת למיטה זוגית. דגמי הספות הנפתחות כוללים גם דגם המאפשר פתיחה לשתי מיטות שונות.

מנגנוני הפתיחה של הספות הנפתחות כוללים פתיחת משיכה וכן מנגנון High-riser, הנקרא בעברית קל-על. הספות הנפתחות כוללות בחלקן גם ארגז מצעים, והופכות בכך לפתרון אירוח מושלם.
גם כאשר אינן בשימוש, יכולות ספה נפתחת למיטה או לחלופין כורסה נפתחת למיטה להיות שימושיות ביותר בסלון, במשרד או בחדר הטלוויזיה. המפרט האיכותי והמזרן הבריא יבטיחו שגם במצבן הסגור, הן יהוו ריהוט שימושי, נוח ובריא לכל מי שנהנה מהן.