ספה נפתחת למיטה – גם בסלון

אם הסלון שלכם קטן, זה הזמן להיות יצירתיים ולאתגר את החלל ואת עצמכם עם ספה נפתחת למיטה, בגוונים נועזים ובטקסטורות מעניינות.
ספה נפתחת למיטה – גם בסלון
הסלון הוא לבו של כל בית – שם מתרכזים בני המשפחה, שם על פי רוב ממוקמת הטלוויזיה, ושם אנו נוהגים לארח. לרוב, זהו גם החדר הראשון הנגלה לעין. ואם הסלון הוא הלב של הבית, אפשר להגדיר את הספה כעורק הראשי שלו: סביבה הכל מתרחש, ובלעדיה ספק אם הסלון היה הופך כה מרכזי בביתנו. לפיכך, רובנו משקיעים מחשבה רבה בבחירת הספה המושלמת, כזו שגם תענה על צורכי בני הבית, וגם תשמש פריט עיצובי לכל דבר.אלא שלעיתים, מפאת אילוצי מקום, אנו נאלצים לוותר על הפורמט הסטנדרטי של ספה תלת מושבית, ודו מושבית נוספת לצדה. החיסרון הזה, לכאורה, יכול להפוך בקלות ליתרון: אילוצי מקום גורמים לנו להיות ממוקדים ויצירתיים יותר.כך, ניתן לבחור בספת שזלונג התופסת פחות מקום, או לחילופין – בספה נפתחת, שמספקת שני עולמות במקביל: ביום, מדובר בספה לכל דבר, ואילו בלילה ניתן להשתמש בה כמיטה, בין אם לצורכי אירוח, ובין אם כאשר מי מבני הבית מצא עצמו נרדם מול הטלוויזיה, ומתקשה להזיז עצמו לחדר השינה. ספה נפתחת למיטה מסייעת בחיסכון של מקום גם מהיבט נוסף, שכן פעמים רבות היא מגיעה עם ארגז אחסון.

 

למרות האסוציאציה של שניים במוצר אחד, הפונקציונליות אינה באה על חשבון המראה: ספה נפתחת למיטה יכולה לקשט את הסלון בצבעוניות מעניינת, ולהוסיף סטייל אישי לכל חלל. היא יכולה להגיע עם רגלי עץ, מתכת או ללא רגליים בכלל, עם משענת גבוהה או נמוכה, עם כריות בצבעים שונים או ללא כריות כלל, הכל בהתאם לטעם האישי ולצורכי המשתמשים. למרות המגוון הרחב הקיים כיום בשוק של ספה נפתחת למיטה, ישנם עדיין מספר דברים שחשוב להקפיד עליהם בעת הרכישה:

ספה נפתחת ונוחה במיוחד

ספה נפתחת ונוחה במיוחד


נוחות מעל הכל

אוהבים מזרן קשיח או רך? למרות שייעודה הראשון של ספה נפתחת הוא אירוח ורביצה, עליה בראש ובראשונה להיות נוחה. אם לוקחים בחשבון גם את ייעודה השני, הרי שעל אחת כמה וכמה על המיטה להיות נוחה לשינה ערבה. לרשת גוד נייט היצע רחב של ספות נפתחות בעלות מזרן קפיצים אורטופדי, המבטיחות גם ישיבה נוחה ונעימה על הספה במשך היום, וגם שינה איכותית ובריאה על המיטה במשך הלילה. טרם רכישת ספה נפתחת למיטה בדקו עם עצמכם: האם אתם נוהגים לקרוא על הספה בשכיבה? לצפות בטלוויזיה? לשם כך אולי תעדיפו לבחור ספה נפתחת בעלת כריות גבוהות, שיקלו על פעילויות אלה.

 

פונקציונליות

האם הסלון שלכם גדול, בינוני או קטן? האם אתם זקוקים למקום נוסף לאחסון? כאמור, ישנן ספות נפתחות למיטה המצוידות בארגז מצעים מרווח, שאותו ניתן לנצל למטרות שונות. בחירת ספה נפתחת למיטה תלויה גם בגובה התקציב שהגדרתם לעצמכם, לכן חשוב למדוד את השטח המיועד עבורה בסלון טרם קנייתה, על מנת להימנע מטעויות ומהוצאות מיותרות. זכרו: ספה נפתחת למיטה תופסת שטח גדול יותר במצבה הנפתח, לכן קיימת חשיבות רבה למדוד אותה בשני המצבים.

ספה נפתחת עם ארגז מצעים

ספה נפתחת עם ארגז מצעים

 

 

סגנון אישי

אחרי המדידות והתכנונים, מגיע השלב שבו הטעם האישי שלכם יכול לבוא לידי ביטוי. האם אתם טיפוס צבעוני או סולידי? אילו גוונים דומיננטיים בסלון שלכם, והאם מתחשק לכם להתאים את הספה לגוונים אלה, או דווקא להפתיע עם צבע חזק ונועז? בסלון בעל גוונים בהירים מומלץ לשלב ספה נפתחת בצבע דומיננטי, שישבור את הקווים הנקיים ויוסיף לחלל חיים ואמירה אישית. אם אתם מרגישים בכל זאת צורך ללכת על ספה נפתחת למיטה בצבעים סולידיים, תמיד תוכלו לשלב כרית צבעונית. בסלון צבעוני לעומת זאת, מומלץ להציב ספה נפתחת בגוונים בהירים.

צרו קשר

ראינו שהתעניינת בספה נפתחת למיטה - גם בסלון,
רוצה לדבר על זה?

חייגו 077-2313230 או השאירו פרטים

1
popup-image popup-image