מה חשוב לדעת כשקונים מיטת נוער מעוצבת

החדר של הילד שלכם, ודאי שמתם לב, הוא המבצר שלו. הוא מבלה שם שעות רבות, לעתים נהנה מפרטיותו ולעתים מארח חברים.

מה חשוב לדעת כשקונים מיטת נוער מעוצבת

כל חפץ בחדר מותאם לאישיותו. התמונות על הקירות, שומר המסך על המחשב, הבגדים על הכסאות (והרצפה, והשולחן) – בכל אחד מאלה הוא נותן ביטוי לטעמו ולאופיו.

כמו העיצוב של החדר, גם מיטת הנוער שלו צריכה לשלב יופי ויעילות, שימושיות והנאה. בימינו, מיטות הנוער וספות הנוער מעוצבות ברמה גבוהה כמו המיטות למבוגרים, ולעתים קרובות אף יותר מהן.

מיטות הנוער המעוצבות נחלקות ב”גוד נייט” לשתי קטיגוריות עיקריות: מיטה נפתחת, המשמשת מיטה וגם ספה  והיא זוכה להצלחה רבה וארוכת שנים בשם “ספפה“, ומיטת נוער רחבה, הנקראת “מיטה וחצי” ואהובה במיוחד על בני נוער בגיל ההתבגרות. למיטות הנוער מחירים נוחים והן מיוצרות באיכות בלתי מתפשרת, עם מגוון דגמים וצבעים בכל אחת מהקטיגוריות, אשר יבטיחו שילדיכם ימצאו את העיצוב המועדף עליהם.

מיטת נוער נוחה ומעוצבת

מיטת נוער נוחה ומעוצבת מבית ספפה

ספה לנוער או מיטה וחצי לנוער?

בבואכם לרכוש מיטת נוער או ספת נוער מעוצבת לילדיכם, יש לקחת בחשבון את גיל הילד וגובהו ואת אפשרויות האירוח. אם הילדים בין גילאי 4 ל-11, הם ייהנו ממיטת נוער נפתחת כמו “ספפה”, הכוללת מיטה נוספת הנפתחת מלמטה ומאפשרת לילד לארח חברים למסיבות שינה. מידות “ספפה” הן 80 ס”מ רוחב על 190 ס”מ גובה, עם אפשרות לדגמים גדולים יותר שמידותיהם 90 ס”מ רוחב על 200 ס”מ גובה. בשעות היום, הופכת “ספפה” לספת נוער נוחה לרביצה, שכיבה וישיבה בזכות מנגנון “טופ אפ” שמשנה את זווית משענת הראש.
אם ילדיכם בני 12 ומעלה, מנסיוננו העשיר, הם יעדיפו את “מיטה וחצי” שממדיה נעים בין 100 ס”מ רוחב ל-140 ס”מ רוחב – כמעט כמו מיטה זוגית של בוגרים. האורך של כל המיטות הוא 200 ס”מ. הילדים המתבגרים נהנים ממיטה מרווחת וממערכת שינה מתכווננת שמעלה את משענת הראש והצוואר למטה ולמעלה, בעזרת מנגנון חשמלי או הידראולי.
כמו כל המיטות החשמליות שלנו, גם דגמי “מיטה וחצי” לנוער נהנים ממנגנון Safe Sleep המשוכלל, אשר מוריד את הקרינה האלקטרומגנטית לאפס ברגע שהוא מזהה שלא נעשתה פעילות. המנגנון אף נבדק ב”כלבוטק” ונמצא בטיחותי ובריא.

אם ילדיכם מעדיפים “מיטה וחצי” ואף מעוניינים במיטה נוספת לאירוח, הדגם החדיש “דוגרי” משלב את הטוב משני העולמות וכולל מיטה נפתחת מלמטה.

מיטת נוער – הריהוט המרכזי בחדר

כפי שמתבקש מהריהוט המרכזי בחדר הנוער, המיטה המעוצבת מציעה מגוון דגמים, בדים ושילובי חומרים. מאחר שהנוער של ימינו מעדיף את המיטה המעוצבת שלו בצבע בוהק וחזק, אנו רואים פופולריות גדלה למיטות בצבע אדום, למשל, אשר מותירות את חותמן בחדר. רגלי המיטה מוצעות במגוון חומרים, מסוגי עץ רבים ושונים למתכת בצבעי שחור מתכתי ואפור מטאלי.
הן “מיטה וחצי” והן “ספפה” כוללות את מצע הקפיצים האיכותי עם “המרכז הבריאותי” עם תמיכה אורתופדית. “המרכז הבריאותי” ממוקם בשליש המרכזי של המזרון וכולל מערכת חיזוקים המעניקה תמיכה מקסימלית לגב, מבלי לוותר על התאמה מירבית למבנה גוף המתבגר.

צרו קשר

ראינו שהתעניינת במה חשוב לדעת כשקונים מיטת נוער מעוצבת,
רוצה לדבר על זה?

חייגו 077-2313230 או השאירו פרטים

1
popup-image popup-image