המיטות הזוגיות של גודנייט

נוחות, איכות ועיצוב – אלה שלוש המילים החשובות בבואכם לבחור מיטה זוגית. מאחר שזמן רב כל כך עובר עלינו בשינה, ומאחר שעל מיטות זוגיות להיות נוחות לשני בני הזוג, יש חשיבות עליונה לבחירה במיטה הזוגית הנכונה. כדי למצוא את מבוקשכם, אצלנו תוכלו להתרשם ממגוון דגמים הנעים בין הקלאסי והנקי למתוחכם והמדעי.

המיטות הזוגיות של גודנייט

אנו יודעים כי לרבים מאיתנו, המיטה הזוגית היא הרהיט הדומיננטי בחדר השינה. על כן חשוב למצוא לא רק מיטה המתאימה לנו בממדיה, אלא גם מיטה שעיצובה מוצא חן בעינינו ואינו מתנגש עם שאר הפריטים שבחדר.

חדרים אשר מעוצבים בסגנון כפרי רגוע ירוויחו מתוספת של מיטה זוגית מעץ בדגמים יפים ופשוטים המשרים אווירה רגועה. ניתן לבחור בין דגמי עץ מלא ממייפל, אורן, בוק, אגוס, וונגה או דובדבן. חלק מן המיטות הזוגיות המוצעות אצלנו בגוד נייט משלבות עץ עם פורניר, או MDF. המיטות השונות מגיעות במבחר צבעים להשלמת העיצוב, ניתן להוסיף בנפרד ראש מיטה מעוצב ומסוגנן, הבנוי עץ ומתכת ומרופד ברכות ונעימות.

מיטה זוגית מפנקת

מיטות זוגיות מתכווננות להתאמה מושלמת

חשוב לציין – החידושים המדעיים של העת המודרנית לא נעצרו בדלת חדר השינה – בזכות פטנטים כמו מנגנון מתכוונן הפכו גם המיטות הזוגיות לנוחות בהרבה. המעבר משכיבה לישיבה, או שינוי גובה הראש והרגליים, מתאפשרים בזכות שני משטחים מתכווננים נפרדים המיישמים טכנולוגיות חדישות. כך מתקבלת מיטה מתכווננת שבה לכל אחד יש שליטה נפרדת על הצד שלו בעזרת שלט רחוק וכל בן זוג יכול לבחור את המצב החביב עליו מבלי להשפיע על הצד האחר. המיטות המתכווננות מאפשרות ישיבה זקופה, שכיבה אופקית וכל מה שביניהן – השתרעות עם רגליים למעלה, העלאת הראש והצוואר, הורדת מרכז הגוף ועוד.

ובכלל, מי אמר שרק להורים מגיעה מיטה זוגית? גוד נייט מציעה את המיטה הזוגית לצעירים XL BED, אשר ממדיה הם 2 מטר אורך ו-1.40 רוחב, אשר עוזרים להרגיש ממש כמו הגדולים. המיטות הזוגיות לצעירים מציעות אפשרות להעלות ולהוריד את איזור המיטה על פי הצורך והרצון.

מיטה זוגית נוחה במיוחד

מיטות זוגיות לצעירים

לכל המזרנים של דגמי המיטה הזוגית לצעירים ישנו “המרכז הבריאותי”, פיתוח ייחודי התוחם את קפיצי מרכז המיטה ונועד לשמירה על עמוד השדרה. בזכות “המרכז הבריאותי” הגב של הנער או הנערה המתבגרים נותר יציב במהלך השינה, ואינו שוקע במרכז המיטה, היכן שעיקר הכובד של גופנו מרוכז.

כל דגמי מיטות זוגיות לצעירים המתכווננות של גוד נייט כוללים את מנגנון ה-SAFE SLEEP, המבטיח שינה רגועה ובטיחותית. זאת משום שבעת שינה, כאשר אין פעילות, מוודא ה-SAFE SLEEP כי המנגנון החשמלי מנוטרל. זה מנתק את זרם החשמל במיטה באופן אוטומטי והקרינה האלקטרומגנטית יורדת לאפס.

המיטה הזוגית היא אחד הרהיטים החשובים לאיכות חייו של האדם. יש להקדיש מחשבה ובדיקה בבחירת המיטה המושלמת עבורכם ועבור בן זוגכם. למרבה המזל, מגוון האפשרויות העומדות לרשותכם מבטיחה שתוכלו למצוא את הדגם הטוב ביותר.

מיטות זוגיות איכותיות במיוחד

צרו קשר

ראינו שהתעניינת בהמיטות הזוגיות של גודנייט,
רוצה לדבר על זה?

חייגו 077-2313230 או השאירו פרטים

1
popup-image popup-image