הצג הכל
Rate this post
עם מערכות מתקדמות לוויסות טמפרטורת הגוף, לפיזור לחצים ולתמיכה מקסימאלית, אין פלא שמזרני קינג קויל הם סמל לשינה איכותית ובריאה

אדם ממוצע מתהפך בשנתו בין 15-30 פעמים במהלך הלילה. אם הוא ישן על מזרן לא נוח, כמות התזוזות עשויה לעלות משמעותית, ולחבל בשינה ערבה ורציפה. המשמעות: שינה לא איכותית, המקשה על תפקוד תקין ביום המחרת. לעיתים העניין מלווה בכאבי גב או צוואר, שלא תורמים לתחושה הלא נעימה ממילא. לכן מזרן טוב ואיכותי תורם לא רק לשינה נוחה ורציפה, אלא גם לבריאות ולתפקוד היומיומי. מזרני קינג קויל מבטיחים שינה נינוחה על מצע מפנק, שבסופה יקיצה רעננה ובריאה המוכנה ליום החדש.

מזרני קינג קויל

מזרני קינג קויל

מזרני קינג קויל מצוידים בשכבה חיצונית מפנקת, ועשויים בטכנולוגיות מתקדמות, התורמות להפחתת לחצים, ולאיזון טמפרטורת הגוף בזמן השינה. כך למשל, הוויסקוג'ל – חומר דמוי ג'ל שלו תכונות ויסקו-אלסטיות – מתאים עצמו לקימורי הגוף ולתנוחת השינה כשהוא בא במגע עם חום הגוף. גם הלטקס, העשוי גומי טבעי, הוא חומר גמיש מאד, המתאים עצמו לקימורי הגוף, ותורם לשינה נעימה ואיכותית. חומרים אלה משולבים במערכת הקפיצים המשוכללת, המספקת תמיכה לכל נקודה בגוף.

 

קפסולות ג'ל לשינה קרירה ונעימה

עם מגוון המזרנים העשיר של קינג קויל, כל אחד יכול בקלות למצוא את המזרן המתאים והנוח לו ביותר. כך למשל, מזרני קינג קויל DISCOVERY וקינג קויל SECRET מצוידים במערכת Outlast לאיזון טמפרטורה, ובשכבה כפולה של פולימר ויסקו אלסטי חדשני, המשלב מיליוני קפסולות ג'ל ותורם לשינה קרירה ונעימה. בד תלת מימדי תורם לאוורור אידיאלי, ומערכת קפיצי כיס בעלת 7 אזורי תמיכה, כולל המרכז הבריאותי, מעניקה לגוף את התמיכה המושלמת שלה הוא זקוק. ויסקו בטכנולוגיית הזרקה, בעל ציפוי הגנה אלסטי, משלים את התמונה, ומשמר את תכונות המזרן לאורן שנים. מזרן נוסף לדוגמה הוא קינג קויל ספא, המצויד בלא פחות מ-620 קפיצי פיזיקל ו-100% לטקס. המזרן המפנק עטוף בד סריג עם סיבי במבוק מחוררים, שלהם יכולת מתקדמת לספיגת לחות. אין פלא, אם כך, שהוא נבחר על ידי מלונות הספא הטובים בעולם.

המבחר הרחב של מזרני קינג קויל כולל דגמים רבים ואיכותיים, אך אין ספק שגולת הכותרת היא מזרן ה-I SPACE החדשני, המבוסס על טכנולוגיות מתקדמות שפותחו בנאס"א, ומבטיח שינה המדמה ריחוף, ממש כמו בחלל. מדובר במזרן הראשון בעולם המשלב בין מספר טכנולוגיות מתקדמות של בקרת טמפרטורה, פיזור לחצים, ותמיכה אופטימאלית לגוף.

מחקרים בעולם כבר הוכיחו, ששינה איכותית ורציפה מסייעת לשיפור ביצועים, אחראית לאנרגיה היומית, תורמת למצב רוח טוב, ומשפרת את הריכוז ואת הזיכרון. מזרני קינג קויל השונים יבטיחו לכם שינה בריאה, איכותית, קרירה ונעימה, שבסופה יום המחרת יראה ורוד מתמיד..