עמוד הבית > מבצעים > חדרי שינה במבצע

חדרי שינה במבצע

 

חדרי שינה במבצע של גוד נייט, לחוויית שינה מושלמת


מה יותר טוב מחדרי שינה איכותיים? חדרי שינה במבצע, איכותיים ובעלי אופציות בחירה מרובות. עם שידת לילה או עם מראה - איך אתם מעדיפים את חוויית השינה שלכם?


חדר שינה הוא אולי אחד החדרים החשובים ביותר בבית: בו אנו זוכים ברגעים אינטימיים, ובו אנו מבלים את זמן השינה שלנו, כמובן. ככזה, הוא זקוק לעיצוב ייחודי, שיבטא מצד אחד את אישיותנו, ומן הצד האחר – שנרגיש בו נוח ונעים. קולקציית חדרי השינה של גוד נייט מסייעת לעצב את החדר האינטימי בהתאם לצורכי המשתמש, לאופיו ולנוחיותו, ומאפשרת מנוחה ורגיעה לגוף ולנפש. עם מגוון חדרי שינה במבצע הקיימים בקולקציה, תוכלו למצוא שלווה ומפלט מהשגרה היומיומית העמוסה, ולהתפנק על המזרונים האיכותיים ועל המיטות המעוצבות.


עם חדרי שינה במבצע מבית גוד נייט לא רק חווית השינה משתדרגת, אלא גם החוויה הכללית: אל תופתעו אם פתאום לא תרצו לעזוב את המיטה, במיוחד אם הנחתם ספר טוב על השידה לצידה, או הצטיידתם במסך טלוויזיה מולה. הקולקציה מאופיינת במגוון דגמים רחב, הכולל סגנונות שונים מרחבי העולם, כך שתוכלו לבחור מבין שלל עיצובים, הרכבים ומידות, ולהתאים לעצמכם את חדר השינה המדויק שלכם, בסגנון הייחודי לכם. עם חדרי השינה במבצע של גוד נייט תוכלו גם לשלב בין מספר פריטים משלימים, ליצירת חדר שינה כולל, יוקרתי ומעוצב. כך, תוכלו להתאים למיטה שבחרתם שידות לילה, מראה, שידת מגירות וקומודה. טעם אישי כבר אמרנו?

חדר שינה דה-וינצי

מיטה דה וינצי 1.40/1.90 ב- 3,790 ש"ח בלבד

חדר שינה מיכאלאנגלו

* מיטה מיכאלאנג'לו במידה 1.40/1.90 מ' : 3,490 ש"ח

חדר שינה נלסון

במחיר מבצע 10*599 ש"ח

חדר שינה נרקיס

המיטה במבצע ללא מע"מ

חדר שינה גולד

המיטה במבצע ללא מע"מ.

חדר שינה קייט

20% הנחה ממחיר המחירון.

חדר שינה אן

20% הנחה ממחיר המחירון.

חדר שינה סטפני

20% הנחה ממחיר המחירון.

חדר שינה הרמוניה

המיטה במבצע ללא מע"מ

חדר שינה לגונה

המיטה במבצע ללא מע"מ

חדר שינה מיראז

מחיר מבצע 458 ₪ *24 תשלומים סה"כ 10,990 ₪

שידת לילה טווילייט

מבצע ארונית לילה Twilight 1 + 1 מתנה לרוכשים מיטה FA או מיטה מתכווננת

ארונית לילה בלוסום

מבצע ארונית לילה Blossom 1 + 1 מתנה לרוכשים מיטה FA או מיטה מתכווננת